IT řešení pro firmy

Poskytujeme profesionální asistenci malým a středním firmám, které chtějí čerpat služby doteď dostupné pouze nadnárodním korporacím . Naše služby stavíme na agilnosti, maximální dostupnosti na zavolání, vzdáleném připojení a celorepublikové síti spolupracujících servisů. Tak jsme schopni poskytnout servis a odezvu, která na trhu nemá konkurenci za ceny, které jsou dostupné i živnostníkům.  

Nabízíme komplexní a cenově velmi efektivní IT řešení pro firmy, které nemusí pro zajištění běžných funkcionalit firemní sítě držet interní kapacity.  

KROK 1

Analyzujeme vaše potřeby a aktuální stav IT služeb. Následně navrhneme řešení na míru, jehož součástí je optimální internetová konektivita, nastavení a funkčnost e-mailů, síťových tiskáren a dalších HW prvků, samozřejmostí je zabezpečení sítě. Jako bonus nabízíme i audit cen telekomunikačních služeb s téměř jistou garancí na výraznější snížení jejich ceny + benefity pro vaše zaměstnance (rodinné tarify, domácí internet, TV).

KROK 2

Zajistíme kompletní implementaci IT řešení, nastavíme koncová zařízení a periférie, připravíme dokumentaci a zaškolíme uživatele.

KROK 3

Zahájíme kompletní správu síťové infrastruktury. Převezmeme do správy veškeré aktivní i pasivní prvky (switche, routery, firewally, apod.) počítačové sítě a postaráme se o webovou konektivitu. Spravujeme serverové technologie a cloudové infrastruktury tak, abyste získali stejné uživatelské možnosti, které jsou běžně dostupné jen pro velké firmy.

Uživatelská podpora

Poskytujeme rychlou podporu uživatelům našich klientů. Vše řešíme na zavolání a pomocí vzdáleného připojení. Tak vám poskytneme pomoc v době, kdy jí opravdu potřebujete. 
Abychom ještě více zajistili komfort našich klientů, vybudovali jsme celorepublikovou síť námi proškolených techniků, kteří jsou v případě nutnosti schopni rychle reagovat a dostavit se k vám osobně. Stejně jako my. Budete-li chtít, jsme připraveni vás v domluvených termínech pravidelně navštěvovat, protože důvěra je něco, co se ani dnes nedá získat pouze na dálku. 


Ceník

Cena služby je závislá na vícero faktorech, ať už jde o současný stav, počet uživatelů či rozsah následné uživatelské podpory. Nabídku připravíme přesně na míru.

Zde uvádíme příklad kalkulace ceny pro firmu se 2 až 5 uživateli:

Analýza stávajícího řešení, návrh nového řešení (e-mailové schránky, zálohování, síťové tiskárny, optimalizace mobilních tarifů, internetové připojení, HW, bezpečnost) a implementace řešení - 20.000,- Kč
Následná správa, údržba IT, vzdálená správa (telefon + vzdálená pomoc) | servis na místě prostřednictvím naší sítě IT spolupracovníků - paušál 500,- Kč/uživatel/měsíc nebo 1.000,- Kč/hod.